Kim jestem?

IMG_7863-Edit (1).JPG

Mam na imię Marta i jest mi bardzo miło, że mam okazję się Wam przedstawić. Jeśli to czytacie to znaczy, że z jakiegoś powodu moje prace przyciągnęły Waszą uwagę a to już samo w sobie jest dla mnie wielkim komplementem i wyróżnieniem. Dziękuję!

 

Wiem, że pewnie interesują Was bardziej moje zawodowe dokonania, ale myślę, że życie prywatne czasem z tym zawodowym w znacznym stopniu się uzupełniają. Moim najważniejszym życiowym wyzwaniem i radością, jest przed wszystkim bycie mamą. Mam 10 letniego synka Tymona, który zawsze w trudnych chwilach przypomina mi co jest w życiu najistotniejsze. A jest to bliskość, miłość, rodzina i ulotność chwili. To właśnie uświadomiło mi, że chciałabym zajmować się łapaniem takich momentów nie tylko dla siebie z moim dzieckiem w roli głównej ale i dla innych. Wasze szczęście zawsze mi się bardzo udziela i ładuję dzięki Wam baterie. Po sesjach choć zmęczona fizycznie czuję ogromną radość, że mogłam przyczynić się do utrwalenia Waszych szczęśliwych chwil i, że będziecie mieć je na wieczną rzeczy pamiątkę.

 

Dodatkowo jeśli chodzi o aspekt artystyczny, który jest mi bardzo bliski pomaga mi fakt, że ukończyłam Wydział Artystyczny na UMCS-ie w Lublinie a na co dzień ( czyli od jakiś 10 lat ) pracuję jako projektant okładek i ilustrator książek dla dzieci. Nie ma więc chyba nic lepszego od faktu, że Twoja praca jest Twoim hobby i pasją.

Dlaczego mi na Was zależy?

…bo zależy mi na każdej historii. Zależy mi, żeby jej ciąg dalszy tworzyć razem z Wami. Kurcze, jakie to fajne wiedzieć, że jestem w jakimś stopniu jej częścią. Nie podchodzę do zleceń zadaniowo. Nie wrzucam na zdjęcia hurtowo takiego samego presetu jak na pozostałe, chcę żeby Wasze zdjęcia były wyjątkowe i inne tak jak Wy. Staram się każdą parę, rodzinę ponadgryzać z różnej strony trochę po swojemu, trochę po ichniemu. Oczywiście bardzo cieszę się, jeśli moi klienci okazują mi stuprocentowe zaufanie i dzieje się tak w większości przypadków ale też zawsze jestem otwarta na uwagi, słucham i chcę poznać Wasze oczekiwania. W końcu to ja jestem dla Was i zależy mi, żebyście to Wy przede wszystkim byli zadowoleni.

 

Jeśli klimat moich prac jest Wam bliski serdecznie zapraszam do kontaktu – obiecuję nie zagadać Was na śmierć  😉

 

%d bloggers like this: